Church Lunch

The first Sunday of every month we serve lunch, cooked by our sisterhood.
You are welcome to join us!

Church Sunday Lunch

Перша Неділя кожного місяця
на Вас чекає смачний обід який приготували наші сестриці.
Будь ласка,
приєднуйтеся до нас!

 

The Ten Commandments

Thou shalt have no other gods before me.
Thou shalt not make unto thee
any graven image.
Thou shalt not take
the name of the Lord thy God in vain.
Remember the sabbath day, to keep it holy.
Honour thy father and thy mother.
Thou shalt not kill.
Thou shalt not commit adultery.
Thou shalt not steal.
Thou shalt not bear false witness against thy neighbor.
Thou shalt not covet.

 
PDF Print E-mail

Вознесіння Ісуса Христа

— Свято Вознесіння Господнє належить до числа дванадцяти найбільших свят у церковному році і безпосередньо пов’язане із святом Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа. Святкується воно на сороковий день після Великодня. Ця подія описана у Євангелії: на сороковий день після Свого воскресіння у Галілеї на горі, що зветься Оливною, давши учням останні настанови, Господь вознісся перед їхніми очами на небеса.

Свято Вознесіння дуже важливе для розуміння мети людського життя, бо людина є одночасно і створінням, яке існує в матеріальному світу, і в той же час істотою, яка належить до світу духовного, ангельського, до світу Божественного. Тобто, людина є посередником між двома цими світами і поєднує їх. І хоча тіло людини взяте від пороху земного, її дух вдихнутий Самим Всевишнім. Тому людина цілком закономірно духом своїм прагне до Бога, до небесного. І Вознесіння Господнє є саме тим шляхом, яким має пройти кожна людина. Господь цим вказав нам напрямок зростання – ми маємо також піднестися від земного до небесного.

— Це дуже важливий момент, який слід відзначити, бо Господь вознісся разом із тілом – із його обожненною людською природою, освяченою через хресні страждання і Його воскресіння. І з цією людською природою Він вознісся на небеса і сів праворуч Отця. Тобто, Господь виконав те призначення, яке не виконав перший Адам. Саме тому Христос називається також і другим Адамом, бо перший Адам, мавши призначення обожитися за допомогою благодаті Божої, стати подібним до Самого Бога, обрав шлях гріхопадіння. Саме тому був посланий на землю Син Божий, щоб виправити це становище.

 

Search

Events

Sunday
9:30am   - Confessions
10:00am - Divine Liturgy

Sunday Lunch

Wednesday
7:00pm   - Bible Study

 

-----September 2017-----

11 - Beheading St. John

14 - Indiction

21 - Theotokos

27 - Exaltation

 Saint Andrew Ukrainian Orthodox Church of Los Angeles, CA.