Church Lunch

The first Sunday of every month we serve lunch, cooked by our sisterhood.
You are welcome to join us!

Church Sunday Lunch

Перша Неділя кожного місяця
на Вас чекає смачний обід який приготували наші сестриці.
Будь ласка,
приєднуйтеся до нас!

 

The Ten Commandments

Thou shalt have no other gods before me.
Thou shalt not make unto thee
any graven image.
Thou shalt not take
the name of the Lord thy God in vain.
Remember the sabbath day, to keep it holy.
Honour thy father and thy mother.
Thou shalt not kill.
Thou shalt not commit adultery.
Thou shalt not steal.
Thou shalt not bear false witness against thy neighbor.
Thou shalt not covet.

 
PDF Print E-mail

Xрамова молитва
«Тут у храмі єдине на потребу; тут притулок від суєти і бурь життєвих; тут тиха пристань душ, які шукають порятунку; тут нетлінна їжа і питво душ; тут світло, освіта будь-якої людини, що йде в світ; тут чисте повітря духовне; тут джерело живої води, що тече в життя вічне (Ів. 4: 14); тут роздавання дарів Духа Святого; тут очищення душ. Читання і співи в церкві, відбуваються на мові священній; їй повинні вчитися всі християни православні, щоб розуміти солодкі мовлення матері своєї, яка виховує дітей своїх для неба, для життя вічного. (...) Тут в храмі людина дізнається справжнього благородства своєї душі, ціну життя і мету його або призначення своє; тут протвережує душею своєю від чарівності життєвої суєти і життєвих пристрастей; тут пізнає долю свою тимчасову і вічну; тут знаходиться Спаситель, найбільше ж у святих Його животворящих Тайнах, і порятунок його; тут пізнає справжнє ставлення своє до Бога і ближніх або до сім'ї і суспільства, в якому живе. Храм - земне небо, місце найтіснішого з'єднання з Божеством; училище небесне, виховує християн для небесного громадянства, навчають їх небесним звичаям, небесному жительству; переддень неба; місце спільної молитви, подяки, славослів'я Триєдиного Бога, все створене і збережене; єднання з ангелами. Що чесніше і почесніше храма? Нічого. У богослужінні, як на хартії, зображені в особах всі долі людського роду, від початку до кінця, богослужіння - альфа і омега світу і людини » (Св. Прав. Іоанн Кронштадтський)

«В обряді, в богослужінні, створеному вірою і духом мільйонів людей віруючих, так би мовити, закрісталлізіровалась та віра, та сила богопізнання, з якою були створені обряди і богослужіння.»

Богослужіння, - це світла риза Христова, до якої тягнеться всякий, чающий зцілення. У богослужінні прихована внутрішня сила. За правилами фізики існують різного роду акумулятори, зберігачі прихованої сили, яка свого часу виявляється і діє. Таким акумулятором в світі природному є, наприклад, електричний акумулятор, сберігаючий електричну енергію. Таким же акумулятором духовної енергії - сили і віри - можна назвати все, що створено творчістю Церкви. У всьому багатовіковому творенні Церкви, як ми вже сказали, закрісталлізіровалось, зачаїлося тн направлення віри, молитви, любові, якими жили люди, в досвіді церковного життя в яких виробилося все церковне. Зрозуміло, що кожен дотик до цього конденсатора дає іскру, а частий дотик може народити і полум'я, знову запалити світильник духа, живої віри, прихованої під попелом. І воскресне віра! ».(Прот. Павло Свєтлов)

 

Search

Events

Sunday
9:30am   - Confessions
10:00am - Divine Liturgy

Sunday Lunch

Wednesday
7:00pm   - Bible Study

 

-----September 2017-----

11 - Beheading St. John

14 - Indiction

21 - Theotokos

27 - Exaltation

 Saint Andrew Ukrainian Orthodox Church of Los Angeles, CA.